Irmina Kosmetyka: 606-936-083, 22 652-11-63
Agnieszka Manicure i pedicure: 882-180-833
Beata Masaż: 604-998-604
Sylwia Rehabilitacja, masaże, trening EMS: 691-719-020
Ania Fryzjerstwo: 22-615-21-09

Czym jest Bloomea?

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L. Za pomocą 3 synergicznych akcji: Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii możliwe jest osiągnięcie efektu nowoczesnego, nieinwazyjnego liftingu – dającego efekt resurfacingu laserowego.
Główne zastosowania urządzenia Bloomea® to przede wszystkim zabiegi na twarz, podczas których dochodzi do:

  • poprawy napięcia
  • wymodelowania owalu twarzy
  • redukcji zmarszczek i przebarwień
  • zagęszczenia skóry
  • bardzo mocnego nawilżenia i dotlenienia.

Zabiegi Bloomea® można wykonywać również na ciało, dzięki czemu możliwa jest redukcja rozstępów oraz blizn różnego rodzaju.
Wiele salonów z powodzeniem wykorzystuje urządzenie Bloomea® w zabiegach na dłonie, w celu wygładzenia, odmłodzenia czy redukcji przebarwień.

Czy każdy może skorzystać z urządzenia/zabiegów Bloomea®?

Technologia Bloomea jest całkowicie bezpieczna dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i naczynkowej. Sam zabieg jest bezbolesny i przebiega w sterylnej atmosferze. Rezultaty, jakie można osiągnąć, uzależnione są od wyjściowego stanu skóry oraz oczekiwań, możliwe jest zarówno delikatne odświeżenie jak i osiągnięcie efektu resurfacingu laserowego. Zabieg (przy zachowaniu wskazań z protokołów) może być wykonywany przez cały rok – nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie słoneczne.

od 350 do 450 zł

Zabieg Bloomea na twarz


Modeling oraz kontrolowane złuszczanie skóry za pomocą Bloomea w oparciu o technologię Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii. A oto co uzyskujemy: poprawa napięcia, wymodelowanie owalu twarzy, redukcja zmarszczek i przebarwień.
od 200 do 600 zł

Zabieg Bloomea na ciało


Zabieg Bloomea na ciało jest także idealny przy zwalczaniu rozstępów oraz blizn potrądzikowych i pooperacyjnych. Podczas zabiegu dostarczamy skórze niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, elastynę, wyciąg z algi czerwonej i niebieskiej oraz peptydy.

Nasi Partnerzy