Lampa bioptron

Lampa BIOPTRON

Terapia BIOPTRON została certyfikowana jako terapia o klinicznie udowodnionym działaniu odpowiednia do medycznego leczenia zaburzeń dermatologicznych i problemów skórnych u dorosłych i dzieci. Światło dociera w głąb skóry, gdzie równe dawki światła niebieskiego i czerwonego mierzą w bakterie powodujące powstawanie ognisk trądzikowych i niszczą je. Badania donoszą, że BIOPTRON ma korzystne działanie w zmniejszaniu blizn pozostających na skórze na skutek różnorodnych chorób skórnych (np. rozległego trądziku pospolitego).

 

Podczas nakierowania urządzenia na powierzchnię skóry, energia pochodząca od emitowanego przez nie światła wnika w skórę i położone niżej tkanki. Skutkiem jest odpowiedź biologiczna nazywana fotobiostymulacją, która powoduje  korzystne reakcje – a te mogą być stosowane w leczeniu:

 • Trądziku pospolitego
 • Trądziku różowatego
 • Wyprysku
 • Łuszczycy
 • Atopowego zapalenia skóry
 • Infekcji skórnych spowodowanych przez wirus opryszczki
 • Owrzodzeniu

 


HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) Nieinwazyjny (chirurgiczny) lifting

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) Nieinwazyjny (chirurgiczny) lifting

POLDERMA HIFU – Bezinwazyjny Lifting Twarzy

Polderma Hifu wykorzystuje najnowszą technologie skupionych fal ultradźwiękowych HIFU, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy.

 

Nazwa HIFU czyli High Intensity Focused Ultrasound, oznacza działanie poprzez skoncentrowane
i intensywne fale ultradźwiękowe.Sama technologia HIFU stosowana jest medycynie już od 20 lat do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od 4 lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność wzrasta.

 

Energia fali ultradźwiękowej wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania w temp. 60-70 st.C co prowadzi do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych.
Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry.

 

 

Efekty:

 • lifting skóry,
 • napięcie i zagęszczenie skóry,
 • redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu,
 • efekt podniesienia linii brwi,
 • poprawa struktury skóry,
 • redukcja podwójnego podbródka.

1h – 500zł

Zabieg wykonywany raz na 3 miesiące.

 


 

URZĄDZENIE CONCERTO
Concerto to pistolet do zabiegów medycyny estetycznej, który łączy w sobie wiele funkcji. Nadaje się do wykonywania wszystkich rodzajów zabiegów z ostrzykiwaniem. Dzięki temu jest przyrządem uniwersalnym, a przy tym lekkim i łatwym w użyciu, co czyni go poręcznym narzędziem pracy.

Pistolet tej marki wyposażony jest w system, który odpowiednio reguluje przepływ gazu CO2, stosowanego do zabiegu. Ilość gazu wykorzystywana przy jednorazowym ostrzyknięciu skóry jest uzależniony od rozmiaru igły. Dwutlenek węgla, który dozuje urządzenie, znajduje się w specjalnych nabojach instalowanych do pistoletu przed zabiegiem.

Concerto jest zautomatyzowany, wszelkie zabiegi na ciało z jego użyciem przeprowadza się w takim trybie. Przy zastosowaniu na delikatne i bardzo czułe okolice twarzy wykorzystuje się drugi tryb iniekcji – tryb ręczny. Dzięki temu możliwe jest zachowanie pełnej kontroli nad wykonywanym zabiegiem.

 


 

VITAL SUNVITAL SUN

Słoneczna Łączka to profesjonalny program rewitalizacji skóry i zdrowego opalania. Słońce jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz działa antydepresyjnie. Vital Sun jest unikalne, gdyż wykorzystuje zarówno wyselekcjonowane promienie UV i IR. Połączenie dobroczynnego działania tego promieniowania zapewnia zdrowe sesje opalające i relaksacyjne. Promienie podczerwone IR posiadają działanie odprężające i zdrowotne. Ciepło penetruje głęboko w tkanki, stymuluje metabolizm i poprawia cyrkulację krwi. Ponadto promienie IR przyspieszają spalanie kalorii i eliminację toksyn z organizmu. Emisja światła na podczerwień jest pomocna przy zabiegach wyszczuplających i poprawiających sylwetkę oraz przy bólach mięśniowych.

CENA
15 minut 22 zł
20 minut 28 zł
25 minut 35 zł

 


 

OXYBRAZJA

OXYBRAZJA 

Oxybrazja to zabieg oczyszczająco-złuszczający i dotleniający skórę. Nazywa się go również „mikrodermabrazją wodno-tlenową”, ponieważ samo złuszczanie naskórka odbywa się na podobnych zasadach jak w tradycyjnym zabiegu, ale diament lub korund zastępuje się solą fizjologiczną aplikowaną na skórę pod ciśnieniem sprężonego powietrza.

 

Urządzenie, które wykorzystujemy do przeprowadzania zabiegów w naszym gabinecie, zostało wyprodukowane w Polsce wg najnowszej technologii.

Zabieg oxybrazji ma bardzo szeroki zakres pozytywnego oddziaływania na skórę:

 • Złuszcza martwy naskórek i oczyszcza głębsze jego warstwy
 • Nawilża skórę i dotlenia jej komórki, ożywia cerę
 • Wygładza skórę i poprawia jej koloryt
 • Pomaga w leczeniu trądziku różowatego i łagodzi jego objawy
 • Wpływa łagodząco na stany zapalne i podrażnienia skóry
 • Zmniejsza widoczność blizn i plam potrądzikowych, redukuje przebarwienia
 • Redukuje cellulit, zmniejsza widoczność rozstępów
 • Ogranicza przetłuszczanie się skóry, łojotok.

 


 

POLDERMA CARTRIDGELESS URZĄDZENIE HIFU

PRZEŁOM W TECHNOLOGII SKONCENTROWANEJ FALI ULTRADŹWIĘKOWEJ

Urządzenie może być stosowane do nieinwazyjnego liftingu, redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny niż standardowe procedury HIFU. Większa koncentracja energii w bardzo krótkich odstępach czasowych zapewnia mniejszą bolesność zabiegów. Aparat w przeciwieństwie do standardowego HIFU, daje możliwość regulacji przez użytkownika intensywności oraz przedziału czasowego „strzału” (tzw. Interwału) co pozwala na zmniejszenie czasu wykonywania zabiegu.

 


 

Zabiegi dermation

DERMATION

Dermation to innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje technologię transdermalporacji umożliwiającej dostarczanie skórze i warstwom podskórnym ogromnej ilości składników aktywnych. Jest to najbardziej zaawansowany system nie tylko do odmładzania skóry, ale także do walki z niedoskonałościami ciała.

 

Podczas 35-minutowego zabiegu wtłaczamy aż do 70 ml specjalnie opracowanego dermokosmetyku Mezoline, czyli więcej niż krem, który używamy do codziennej pielęgnacji domowej przez miesiąc!

Nasi Partnerzy