Centrum Kosmetyki Profesjonalnej „Imago” rozpoczęło swoją działalność pod koniec 2011 roku. Jesteśmy bardzo dumni z utworzenia tak wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Od samego początku tworzymy zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów. Nasz salon kosmetyczny, umiejscowiony w Warszawie, przy ul. Konopnej 10, jest unikatowy. Miejsce do którego z pewnością będą Państwo wracać. Oprócz wysokiej jakości zabiegów kosmetycznych, oferujemy naszym Klientom relaks po ciężkim dniu pracy podczas masaży relaksacyjnych i leczniczych. Szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, dopełniamy stylizacją paznokci i wizażem.

Nasz salon urody jest szczególny, także z uwagi na panującą tu przyjazną i intymną atmosferę.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie są poprzedzone pełną konsultacją kosmetologiczną. Dzięki temu zapewniamy wspaniały efekt dobranych terapii, precyzyjnie dobierzemy parametry zabiegowe, zapewnimy bezpieczeństwo. Konsultacja jest niezbędnym i w pełni bezpłatnym elementem przed wykonywaniem pierwszego zabiegu.

Jedyne tak wyjątkowe miejsce … Czekamy na Ciebie.

 

Irmina – Dobry duch salonu

Jestem kosmetyczką z przeszło 36-letnim doświadczeniem zawodowym. Od lat prowadzę własny salon.
Mam duże doświadczenie i z oddaniem podchodzę do swojej pracy. Zabiegi, w których się specjalizuję to:
karboksyterapia, mezoterapia igłowa czy terapia mikroigłowa. Cenię zabiegi, które dają natychmiastowe i spektakularne rezultaty, a ich efekt jest długofalowy. Zabiegi mocno działające na skórę to moja pasja, a ilość przepracowanych lat w pełni pozwala mi na ich profesjonalne wykonywanie. Jestem otwarta, kocham pracę z ludźmi.
Czuję odpowiedzialność za dobre samopoczucie swoich Klientów, którzy lubią wracać do naszego salonu.

Agata – Mój zawód – moja pasja!

Pracuje jako kosmetolog i podolog od 15 lat. Najbardziej fascynuje mnie w tym zawodzie człowiek, oraz fakt, że każdy dzień, każdy zabieg, przynosi nowe doświadczenie. Bardzo lubię tworzyć program pielęgnacji indywidualnie dobrany do potrzeb i oczekiwań moich Klientów, a ich zadowolenie i uśmiech są dla mnie najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju. Specjalizuję się w kosmetologii estetycznej twarzy i ciała, peelingi medyczne i kosmetyczne, mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, mikroigłowa, igłowa, wypełniacze to zabiegi, które uwielbiam. Jestem także trenerem kosmetycznym. Wielką radość sprawia mi przekazywanie wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez kilkanaście lat. Moja otwartość, komunikatywność i cierpliwość pozwala mi patrzeć optymistycznie i z uśmiechem witać każdy dzień.
Nie wyobrażam sobie mojego życia bez mojej fascynującej pracy.

Agnieszka – Dusza artystyczna

Moją pasją jest tworzenie piękna, dlatego też zajmuję się tym na różnych płaszczyznach. Kocham pracę z kobietami oraz fakt, iż mogę sprawić, że czują się pięknie i są zadowolone z tego jak wyglądają. W salonie Imago pracuję jako wizażystka i manicurzystka. Każdą osobę traktuję indywidualnie. Jestem komunikatywna i mam dużo pomysłów.
Korzystam z różnych szkoleń i wykładów aby doskonalić swoje umiejętności.
Dzięki kreatywności jestem w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Nasi Partnerzy