Irmina Kosmetyka: 606-936-083, 22 652-11-63
Agnieszka Manicure i pedicure: 882-180-833
Beata Masaż: 604-998-604
Sylwia Rehabilitacja, masaże, trening EMS: 691-719-020
Ania Fryzjerstwo: 22-615-21-09

Nowość! Kwasy VEDARA MEDICAL.

1 czerwca 2020

Lubicie zabiegi z kwasami? Martwicie się, że trzeba zrobić przerwę na okres letni? Znalazłyśmy na to rozwiązanie! My też lubimy zabiegi z użyciem kwasów, ponieważ są skuteczne i efektywne. Teraz, jeszcze bezpieczniejsze, w nowej odsłonie pielęgnacyjnej.

Wiemy, że zależy Wam na szybkich zabiegach, z szybkimi efektami, ale bez długiego czasu rekonwalescencji. Dlatego postawiłyśmy razem z marką Vedara Medical, na dogłębną stymulację skóry podczas zabiegu kwasowego, zamiast szkodliwego, zwłaszcza w okresie letnim, spalania naskórka.

Specjalnie dla Ciebie, skomponujemy dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry mieszankę z różnych kwasów tak, abyś jeszcze szybciej mogła pożegnać się z niedoskonałościami skóry.

Z jakimi problemami skórnymi borykasz się na co dzień i myślisz o nich patrząc w lustro? Być może jest to nierówny koloryt skóry, przebarwienia, drobne zmarszczki, zmiany trądzikowe lub blizny po trądziku. Masz rozszerzone pory? Szarą, zmęczoną cerę? Rozszerzone naczynka, a Twoja skóra się zbyt mocno czerwieni?

Jeśli odpowiedziałaś choć raz twierdząco, to zabiegi z mieszankami kwasowymi VEDARA Medical są właśnie dla Ciebie.

Na pierwszej wizycie wykonamy diagnozę i dobierzemy najbardziej odpowiedni zabieg, skomponowany specjalnie dla Ciebie.

Ogromną zaletą tej metody jest wysokie bezpieczeństwo zabiegu, ponieważ pozwala ona na stymulację głębszych warstw skóry bez spalania i silnego złuszczania naskórka.

Dzięki mieszankom różnych kwasów możemy zadbać o kilka problemów skóry podczas jednego zabiegu. Prowadzi to do szybkich i zadziwiających efektów po kuracji bez okresu rekonwalescencji.

Umów się na bezpłatną konsultację, a my dobierzemy zabieg, który ukoi Twoją skórę.

Nasi Partnerzy