Irmina Kosmetyka: 606-936-083, 22 652-11-63
Agnieszka Manicure i pedicure: 882-180-833
Beata Masaż: 604-998-604
Sylwia Rehabilitacja, masaże, trening EMS: 691-719-020
Ania Fryzjerstwo: 22-615-21-09

KOBIECIARNIA

22 lipca 2020

KOBIECIARNIA powstała z myślą o Was, Drogie Panie! Stworzyłyśmy wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy z kobietami o kobietach i dla kobiet, bo najwięcej siły dajemy sobie nawzajem – my Kobiety. To nasza tajemna moc od wieków i tajemnica KOBIECIARNI.

To miejsce, gdzie zorganizujemy dowolną uroczystość, której celem jest wspólne spędzanie czasu na zabiegach relaksacyjnych i upiększających. To doskonała okazja do zacieśnienia więzi między przyjaciółkami oraz wspólnej zabawie i radości. To też miejsce na Wasze wspominki i ploteczki w naszym salonie przy dźwiękach relaksującej muzyki i drobnych przekąskach. Nadrzędną korzyścią są rezultaty zabiegów, ale także odpoczynek, przyjemność i cudownie wypielęgnowana, aksamitna, pachnąca i nawilżona skóra.

KOBIECIARNIA, to miejsce magiczne i wyjątkowe, pragniemy powitać Was kieliszkiem szampana, a następnie pomóc Wam zrelaksować się, a przede wszystkim wydobyć naturalne piękno i blask. To wszystko w atmosferze pełnej intymności, dyskrecji i pełnego profesjonalizmu. Zadbamy o Was w każdym aspekcie: dobierzemy najlepszy zabieg, stworzymy niezapomnianą atmosferę relaksu, zadbamy o Wasze zmysły i podniebienie. Wymienimy się dobrą energią, abyście z błyskiem w oku i zrelaksowanym ciałem mogły ruszyć dalej w swoją codzienność.

Stosujemy najwyższej jakości kosmetyki i preparaty.

Wiemy jak to zrobić! Naszą specjalnością są wieczory panieńskie, baby -shower party, oraz wszystkie inne uroczystości, które postanowicie spędzić i uczcić w gronie bliskich sobie Kobiet.

To miejsce przeznaczone na wyłączność Waszego spotkania.

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie.

Pakiet zawiera:

  • Powitalną lampkę Proscecco,
  • przekąski i zakąski typu: koreczki, kanapki, orzeszki, paluszki, misa owoców, deska serów,
  • zabieg pielęgnacyjny na twarz (poprzedzony konsultacją i doborem odpowiedniego zabiegu),
  • zabieg na ciało (np. refleksoterapia stóp, masaż głowy i karku lub masaż pleców),
  • pielęgnacyjny zabieg na dłonie i stopy.

Nasi Partnerzy