Wyposażenie

bioptron-lampaLampa BIOPTRON

Terapia BIOPTRON została certyfikowana jako terapia o klinicznie udowodnionym działaniu odpowiednia do medycznego leczenia zaburzeń dermatologicznych i problemów skórnych u dorosłych i dzieci. Światło dociera w głąb skóry, gdzie równe dawki światła niebieskiego i czerwonego mierzą w bakterie powodujące powstawanie ognisk trądzikowych i niszczą je. Badania donoszą, że BIOPTRON ma korzystne działanie w zmniejszaniu blizn pozostających na skórze na skutek różnorodnych chorób skórnych (np. rozległego trądziku pospolitego).

Podczas nakierowania urządzenia na powierzchnię skóry, energia pochodząca od emitowanego przez nie światła wnika w skórę i położone niżej tkanki. Skutkiem jest odpowiedź biologiczna nazywana fotobiostymulacją, która powoduje  korzystne reakcje – a te mogą być stosowane w leczeniu:

*Trądziku pospolitego
*Trądziku różowatego
*Wyprysku
*Łuszczycy
*Atopowego zapalenia skóry
*Infekcji skórnych spowodowanych przez wirus opryszczki
*Owrzodzeniu

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) Nieinwazyjny (chirurgiczny) liftingnowe hifu

POLDERMA HIFU – Bezinwazyjny Lifting Twarzy

Polderma Hifu wykorzystuje najnowszą technologie skupionych fal ultradźwiękowych HIFU, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy.

Nazwa HIFU czyli High Intensity Focused Ultrasound, oznacza działanie poprzez skoncentrowane
i intensywne fale ultradźwiękowe.Sama technologia HIFU stosowana jest medycynie już od 20 lat do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od 4 lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność wzrasta.
nowe hifu1
Energia fali ultradźwiękowej wprawiając komórki w drgania, doprowadza do ich rozgrzania w temp. 60-70 st.C co prowadzi do koagulacji tkanek i stymulacji włókien kolagenowych.
Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone. W ten sposób organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawienia napięcia skóry.

 

Efekty:

-lifting skóry,
-napięcie i zagęszczenie skóry,
-redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu,
-efekt podniesienia linii brwi,
-poprawa struktury skóry,
-redukcja podwójnego podbródka.

Cena
1h 500 zł

Zabieg wykonywany RAZ na 3 miesiące.

concertoURZĄDZENIE CONCERTO
Concerto to pistolet do zabiegów medycyny estetycznej, który łączy w sobie wiele funkcji. Nadaje się do wykonywania wszystkich rodzajów zabiegów z ostrzykiwaniem. Dzięki temu jest przyrządem uniwersalnym, a przy tym lekkim i łatwym w użyciu, co czyni go poręcznym narzędziem pracy.

Pistolet tej marki wyposażony jest w system, który odpowiednio reguluje przepływ gazu CO2, stosowanego do zabiegu. Ilość gazu wykorzystywana przy jednorazowym ostrzyknięciu skóry jest uzależniony od rozmiaru igły. Dwutlenek węgla, który dozuje urządzenie, znajduje się w specjalnych nabojach instalowanych do pistoletu przed zabiegiem.

Concerto jest zautomatyzowany, wszelkie zabiegi na ciało z jego użyciem przeprowadza się w takim trybie. Przy zastosowaniu na delikatne i bardzo czułe okolice twarzy wykorzystuje się drugi tryb iniekcji – tryb ręczny. Dzięki temu możliwe jest zachowanie pełnej kontroli nad wykonywanym zabiegiem.

maskaFineLightMASKA FINE-LIGHT DO ODMŁADZANIA SKÓRY
Maska wykorzystuje w swoim działaniu światło LED. Terapia jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna. Polecana osobom, które chcą bezinwazyjnie odmłodzić skórę twarzy.

Skóra, która pozostaje przez dłuższy czas narażona na działanie szkodliwych promieni słonecznych oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń czy nieodpowiedniej diety, traci swoją jędrność, plastyczność, pojawiają się na niej zmarszczki, a owal twarzy zanika. Za te wszystkie skutki niepożądane odpowiedzialne są osłabione lub zniszczone włókna kolagenowe.

MASKA FINE-LIGHT

Maska Fine-Light emituje światło LED, które pobudza produkcję kolagenu i elastyny w komórkach. Dzięki temu zniszczone włókna kolagenowe zostają odbudowane.

Zabieg z wykorzystaniem maski sprawdzi się doskonale jako reduktor plam pigmentacyjnych i wszelkich przebarwień, wynikających z nadmiernego uwalniania melaniny. Światło LED emitowane przez maskę działa także profilaktycznie – wzmacnia skórę twarzy i zapobiega postępowaniu procesu starzenia.

vitalSunVITAL SUN

Słoneczna Łączka to profesjonalny program rewitalizacji skóry i zdrowego opalania. Słońce jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz działa antydepresyjnie. Vital Sun jest unikalne, gdyż wykorzystuje zarówno wyselekcjonowane promienie UV i IR. Połączenie dobroczynnego działania tego promieniowania zapewnia zdrowe sesje opalające i relaksacyjne. Promienie podczerwone IR posiadają działanie odprężające i zdrowotne. Ciepło penetruje głęboko w tkanki, stymuluje metabolizm i poprawia cyrkulację krwi. Ponadto promienie IR przyspieszają spalanie kalorii i eliminację toksyn z organizmu. Emisja światła na podczerwień jest pomocna przy zabiegach wyszczuplających i poprawiających sylwetkę oraz przy bólach mięśniowych.

Cena
15 minut 22 zł
20 minut 28 zł
25 minut 35 zł

oxybrazjaOXYBRAZJA
Oxybrazja to zabieg oczyszczająco-złuszczający i dotleniający skórę. Nazywa się go również „mikrodermabrazją wodno-tlenową”, ponieważ samo złuszczanie naskórka odbywa się na podobnych zasadach jak w tradycyjnym zabiegu, ale diament lub korund zastępuje się solą fizjologiczną aplikowaną na skórę pod ciśnieniem sprężonego powietrza.

Urządzenie, które wykorzystujemy do przeprowadzania zabiegów w naszym gabinecie, zostało wyprodukowane w Polsce wg najnowszej technologii.

Zabieg oxybrazji ma bardzo szeroki zakres pozytywnego oddziaływania na skórę:

  • Złuszcza martwy naskórek i oczyszcza głębsze jego warstwy
  • Nawilża skórę i dotlenia jej komórki, ożywia cerę
  • Wygładza skórę i poprawia jej koloryt
  • Pomaga w leczeniu trądziku różowatego i łagodzi jego objawy
  • Wpływa łagodząco na stany zapalne i podrażnienia skóry
  • Zmniejsza widoczność blizn i plam potrądzikowych, redukuje przebarwienia
  • Redukuje cellulit, zmniejsza widoczność rozstępów
  • Ogranicza przetłuszczanie się skóry, łojotok.

regeneryZoneRENERGY ZONE
Jest to rodzaj kapsuły z łóżkiem, która służy do przeprowadzania zabiegów relaksacyjnych Spa. Wszelkie zbiegi na tym urządzeniu są bardzo przyjemne w odbiorze, pozwalają na głębokie odprężenie i regenerację. Bazują na wykorzystaniu pary wodnej, odświeżającej bryzy oraz terapii muzyką, kolorami i zapachem.

faleRadioweFALE RADIOWE
Urządzenie RF HEBE służy do zabiegów z wykorzystaniem wytwarzania ciepła wewnątrz komórek. Promieniowanie o częstotliwości fal radiowych dociera do wnętrza komórek, a ciepło, które uwalnia się pod wpływem ruchu jonów w komórkach, pobudza do pracy włókna kolagenowe, które ulegają regeneracji. Efektem jest wygładzona, zliftingowana skóra.

mikrodermabrazjaMIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Jest to zabieg złuszczania zrogowaciałego naskórka z użyciem głowicy pokrytej diamentem. Zabieg ten odświeża skórę, rozjaśnia i wygładza cerę, a także stymuluje proces wytwarzania kolagenu.
Jest to łagodniejsza alternatywa dla mikrodermabrazji korundowej.

mikrodermabrazjaKordunowaMIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA
Zabieg polegający na głębokim złuszczaniu naskórka i peelingu skóry, do którego używa się tlenku glinu, czyli korundu.
Korund jest jednym z najtwardszych minerałów – stąd też efekt mocnego peelingu, jest on jednak całkowicie neutralny dla skóry i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Oczyszczanie skóry jest możliwe przez wywołanie „mikroburzy piaskowej” na aplikatorze urządzenia. Korund wypuszczany z urządzenia w bardzo drobnej postaci, ale pod dużym ciśnieniem w ten sposób pozbywa się zrogowaciałego naskórka, aż do warstwy pożądanej. Zabieg jest całkowicie kontrolowany.

Przed jego wykonaniem należy skonsultować się z kosmetologiem, aby ocenić, czy jest to odpowiednia pielęgnacja dla naszego typu skóry. Wykonywanie zabiegu mikrodermabrazji zaleca się w okresie jesiennym.

peelingKawitacyjnyPEELING KAWITACYJNY
Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający, bazujący na zjawisku kawitacji. Do zjawiska kawitacji dochodzi pod wpływem działania fal ultradźwiękowych. Cały proces przebiega w warstwach płytkich skóry, w warstwie rogowej. Tam w komórkach powstają bardzo duże ilości pęcherzyków powietrza, które w efekcie ulegają rozerwaniu, a uwolniona przez nie energia usuwa obumarłe komórki. Urządzenie wykorzystywane do peelingu kawitacyjnego posiada głowice, których można użyć również do wprowadzaniu w skórę preparatów podczas zabiegów.

mezoterapiaBeziglowaMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny zabieg przenoszenia w głębsze warstwy skóry makrocząsteczek z preparatów kosmetycznych.
W tej metodzie wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, czyli tymczasowego uszkodzenia błon komórkowych w celu przetransportowania do komórek składników aktywnych.

Odwracalne uszkodzenie błon komórkowych jest wywołane działaniem na nie polem elektrycznym. Mezoterapia bezigłowa jest świetnym substytutem tej igłowej i wykonywana jest na urządzeniu marki HEBE.

ipli2000IPL i200
Urządzenie o multifunkcjonalnym przeznaczeniu, produkowane w Wielkiej Brytanii. Służy do wykorzystania przy zabiegach epilacji (trwałego usuwania owłosienia), rozjaśnianiu i fotoodmładzaniu skóry, wybielaniu plam pigmentacyjnych oraz leczeniu trądziku.
IPL i200 wykorzystuje formułę „kwadratowego impulsu”, która została opatentowana i jest stosowana wyłącznie w tym urządzeniu.
Ta wyjątkowa technologia pozwala zachować najwyższą skuteczność przy jednoczesnym bezpieczeństwie stosowania.

liposukcjaUltradzwiekowaLIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA
Bezinwazyjna metoda na pozbycie się nadprogramowej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu w miejscach problematycznych (typu: biodra, pośladki, ramiona czy brzuch).

Liposukcja ultradźwiękowa wykorzystuje fale o niskiej częstotliwości i powoduje powstawanie zjawiska kawitacji – czyli podnosi temperaturę wewnątrzkomórkową, pobudza cząsteczki do ruchu, a na końcu prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych, które w formie płynnej są transportowane do wątroby i stamtąd usuwane z naszego organizmu.

Urządzenie wyposażone jest także w głowicę IR, która działa na podczerwień. Sprzyja rozbiciu komórek tłuszczowych oraz pozwala na głębsze docieranie fal ultradźwiękowych w procesie kawitacji.

elektrostymulacjaPresoterapia z elektrostymulacją

Aparat do presoterapii z funkcją infrared i do elektrostymulacji mięśni pozwala zredukować masę ciała w bardzo krótkim czasie dzięki możliwości jednoczesnego oddziaływania w wielu punktach ciała. Presoterapia w połączeniu z efektami głębokiego ciepła generowanymi poprzez infrared to wyjątkowo efektywna metoda odchudzania, której znakomite rezultaty od lat potwierdzają wyniki badań naukowych.